mr. dr. Hester H. de Vries (voorzitter)
Partner Kennedy Van der Laan, Amsterdam
Tel. 020 550 66 57
hester.de.vries@verenigingprivacyrecht.nl
www.kennedyvanderlaan.nl

mr. Cathérine Jakimowicz (secretaris)
Advocaat SteensmaEven, Rotterdam
Tel. 010 201 35 00
catherine.jakimowicz@verenigingprivacyrecht.nl
www.steensmaeven.com

mr. Marta Borrat i Frigola (penningmeester)
Legal Counsel BUNL & Private Banking ABN AMRO Bank, Amsterdam
Tel. 020 628 62 38
marta.borrat.i.frigola@verenigingprivacyrecht.nl
www.abnamro.com

prof. mr. Jan M.A. Berkvens
Radboud universtiteit Nijmegen
jan.berkvens@verenigingprivacyrecht.nl

mr. Huib J.M. Gardeniers
Partner Net2Legal Consultants
Tel. 071 566 15 26
huib.gardeniers@verenigingprivacyrecht.nl
www.n2l.nl

mr. drs. Jeroen H.J. Terstegge CIPP E/US
Partner Privacy Management Partners, Driebergen
Tel. 06 2427 6833
jeroen.terstegge@verenigingprivacyrecht.nl
www.pmpartners.nl

mr. drs. Nynke M. Wisman
Advocaat Nynke Wisman Legal Services, Naarden
Tel. 06 5344 9916
nynke.wisman@verenigingprivacyrecht.nl

prof. mr. dr. Gerrit-Jan Zwenne
Hoogleraar recht en de informatiemaatschappij, Universiteit Leiden
Partner Brinkhof, Amsterdam
Tel. 020 30 53 200
gerritjan.zwenne@verenigingprivacyrecht.nl
www.brinkhof.com